Anëtar
Thjesht
Radhit pas: 
Për faqe:
Loka
off
djal_hastreti
║▌│█│║▌║││█║▌║▌║ © O r i g i n a l Profile
ximil
ximi
E_L-I_S
Me te mire se une? Plot! Me te kqinj se une? Plot! Si une? Asnje!
S-a-r-a
Të gjithë duan të ndryshojnë botën, por askush nuk dëshiron të ndryshojë veten
Arlinda
Jeta eshte si nje monedhe! Ne njeren ane ndodhet dhimbja dhe ne anen tjeter lumturia. Ti mund te shohesh vetem njeren ane, por mos harro, edhe ana tjeter e ka rradhen e saj
Era85
Mos qaj nese dikush te ka lenduar......por qesh se ke hequr qafe dike qe s'te ka vleresuar....
juljani
Nese te pyet dikush cka esht jeta......thuaj nje udhetim deri te vdekja... nese te pyet dikush cka esht vdekja.....thuaj nje mik qe s'mund te ik nga jeta... Nese te pyet dikush cka esht dashuria....thuaj nje dhurat nga perendia... Nese te pyet dikush cile
loli_065
Dhe kudo qe fluturoj Ne çdo vend e ne çdo an Njikyt vend kurr se harroj Jam krenar qe jam SHKODRAN
A_b_i
Esperienca është Mësuesi më i veshtire , Në fillim të bën provimin , Pastaj të shpjegon mësimin..
doni
Jetoje cdo cast te jetes si te ishte i fundit
bastjan
pershendetje
batistini
pershendetje
elvisi-p
Poezin e kam ne shpirt
Browse
Sipas gjinisë
 
Sipas moshës
 
Sipas Shtetit