Anëtar
Thjesht
Radhit pas: 
Për faqe:
Loka
off
ximil
ximi
Arlinda
Jeta eshte si nje monedhe! Ne njeren ane ndodhet dhimbja dhe ne anen tjeter lumturia. Ti mund te shohesh vetem njeren ane, por mos harro, edhe ana tjeter e ka rradhen e saj
kristo
erdhi albalov u prish dynjaja .cuna e goca i zu sevdaja. ne fidhim kerkes miqsije , perfundon me histori dashurie .sna merr gjumi asnje nate duke fol me goca ne chat. dhe ato qe jetojn ne maj te malit ,chatojn neper mjet celularit.....
t0ny123
Mendo një cast
ajla17
twinkle twinkle....little star...what a fucking bitch you are :P
Browse
Sipas gjinisë
 
Sipas moshës
 
Sipas Shtetit