People
Simple
Order by: 
Per page:
loli_065
Dhe kudo qe fluturoj Ne çdo vend e ne çdo an Njikyt vend kurr se harroj Jam krenar qe jam SHKODRAN
E_L-I_S
Me te mire se une? Plot! Me te kqinj se une? Plot! Si une? Asnje!
juljani
Nese te pyet dikush cka esht jeta......thuaj nje udhetim deri te vdekja... nese te pyet dikush cka esht vdekja.....thuaj nje mik qe s'mund te ik nga jeta... Nese te pyet dikush cka esht dashuria....thuaj nje dhurat nga perendia... Nese te pyet dikush cile
A_b_i
Esperienca është Mësuesi më i veshtire , Në fillim të bën provimin , Pastaj të shpjegon mësimin..
bastjan
pershendetje
kristo
erdhi albalov u prish dynjaja .cuna e goca i zu sevdaja. ne fidhim kerkes miqsije , perfundon me histori dashurie .sna merr gjumi asnje nate duke fol me goca ne chat. dhe ato qe jetojn ne maj te malit ,chatojn neper mjet celularit.....
bufo
mail i imi piero_bufo@libero.it
Edi007
Pershendetje
Kameleoni
Ajo qe mendon u perket te gjitheve , Vetem , Ajo qe ndien te perket ty...
eridjali22
ich bin da
Browse
By Sex
 
By Age
 
By Country