People
Simple
Order by: 
Per page:
djal_hastreti
║▌│█│║▌║││█║▌║▌║ © O r i g i n a l Profile
Arlinda
Jeta eshte si nje monedhe! Ne njeren ane ndodhet dhimbja dhe ne anen tjeter lumturia. Ti mund te shohesh vetem njeren ane, por mos harro, edhe ana tjeter e ka rradhen e saj
t0ny123
Mendo një cast
erisa
MOS U MERZIT NESE TE TJERET FLASIN KEQ PER TY,PASI DHE BLETET SULMOJN LULEN ME TE BUKUR.
vilda
E gjith bota më fal lumturi por nuk më mjafton dhe ti e di sepse puthjen tënde ëndërroj dhe vec ty të dashuroj.... e kuptove.. të dua shum
Pajto
Kot Per Sport :D
mevi
tetovari
Browse
By Sex
 
By Age
 
By Country