Latest posts

Calendars can be a great tool to help you with your time management strategies. Many people prefer physical paper calendars they are able to mark up. A calendar on a phone or some other digital device may be accessed anywhere and anytime. It doesnt matter
LashawnStine465 20.12.2020 0 495

Make an attempt to stay a day in front of your tasks. Pre-plan your agenda the morning before. A great way to end each day would be to start making the following days task list. Its much easier to dive straight into work if you already have it presented be
JayThyer3200861 10.11.2020 0 1622

Set your timer. Use it to help you focus your energies. As an illustration, set a timer for the hour then take a break.When you feel constantly late, start thinking a little more about your deadlines in advance. You can get behind on things if you discover
MarthaToothman55 09.11.2020 0 2847

- Jetoje cdo cast te jetes si te ishte i fundit.- Mes reales dhe ireales ka nje dere, dhe ajo dere jemi ne.- Vetem kush nuk e njeh dhimbjen mund te qeshe me ate qe vuan- Nese per te jetuar duhet te perulesh, atehere cohu dhe vdis.- Dyshimet ti krijon lirir
doni 08.09.2014 2 2624

Gjeografia e Femres: - Në moshën prej 18 deri në 20 vjeç femra është si Afrika - e egër, e bukur dhe me shumë zona misterioze dhe te pavizituara.- Midis 21 dhe 30 vjetësh femra është si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos për të pasurit.- Midis 31 d
doni 08.09.2014 0 2260

ishte nata e fundit qe kanita kishte guximin e i shkroi te gjitha keto , ishte ylli i shtepis son  na la te piklluar gjithmon sa na mungon u preft ne paq shpirti i saj, ka qen e mire e dashur per te gjithe e mire a afert e familjes  shtepis e gjithe shoqni
Era85 28.03.2013 2 1778

Inaugurohet në Tiranë shtatorja e derdhur në bronz e Ahmet Zogut. Shtatorja mbërriti në Shqipëri një muaj më parë dhe dje u lartësua në fund të bulevardit që mban emrin e tij, mbi strukturën e ngritur, ku duhej të vendosej në kuadrin e festimeve të 100-vje
Era85 24.12.2012 3 2434

Mijëra njerëz prej së dielës po vërshojnë drejt Vlorës. Qytetarë nga çdo qytet i Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë, Malit të Zi dhe diasporës po shkojnë në Vlorë. Me gjithë përpjekjet e Berishës për ta mbajtur Vlorën jashtë vëmendjes kryesore të 100 vjet
A_b_i 26.11.2012 1 1629

SHBA (PLOTESUAR 30 TETOR, 19:00)- Uragani Sandy që ka përfshirë brigjet lindore të Shteteve të Bashkuara duket të jetë i pamëshirshëm. Të paktën 33 viktima raportohet të ketë pasur brenda 24 orëve. Presidenti Barack Obama shpalli sot “gjendjen e një katast
Era85 30.10.2012 0 1651

FIER – Një mozaik fotografish, kartolinash dhe materialesh të tjera historike sipas një rendi kronologjik, u prezantuan në ekspozitën e koleksionistit Kozma Dashi, të çelur të martën në galerinë e arteve në qytetin e Fierit. Ekspozita e titulluar “Mëmëdhe
Era85 30.10.2012 1 1630
Blog Posts Calendar
‹ Prev Mon Next Mon › January, 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Top blogs
352 Posts
Lajme
21 Posts
Lajme flash nga Abi
4 Posts
Lajme Shqip, Muzik Shqip, Vdeo Shqip, Kenga Shqip, Kenge Shqip, Kengetare, Kengetar, Muzikate Shqiptar, MP3 Shqip
3 Posts
Lajme nga bota
2 Posts
Lajme, Poezi, Thenje, Shqip
1 Posts
My name is Karissa (28 years old) and my hobbies are Gaming and Target Shooting. My homepage ...
1 Posts
Hi there! :) My name is Mariano, I'm a student studying Architecture from Hong, Denmark. My homepage ...
1 Posts
Got nothing to tell about myself I think. Yes! Im a part of this community. I just wish Im useful in one way here. Here is my web site ...