Top Posts

- Jetoje cdo cast te jetes si te ishte i fundit.- Mes reales dhe ireales ka nje dere, dhe ajo dere jemi ne.- Vetem kush nuk e njeh dhimbjen mund te qeshe me ate qe vuan- Nese per te jetuar duhet te perulesh, atehere cohu dhe vdis.- Dyshimet ti krijon lirir
doni 08.09.2014 2 4264

Uashington - Osama bin Laden, udhëheqësi i rrjetit terrorist të Al Kaedës është vrarë në një operacion të forcave amerikane në Pakistan. Lajmi u bë i ditur nga presidenti Barak Obama. Truri i sulmeve të 11 shtatorit 2001 në Shtetet e Bashkuara u vra brend
A_b_i 02.05.2011 0 2134

Duhej të ishin plot energji, por në fakt shpesh lënë pas dore shkollën, "luftojnë gjithë ditën me qepallat që duan të mbyllen dhe rigjallërohen vetëm para Facebook-ut. Këta janë adoleshentët e sotëm, që flenë shumë pak, pothuajse gjithmonë për faj të tekno
A_b_i 25.03.2011 0 1856

“Dëshiroja shumë që të ishte një femër fituese e Big Brother, në mos unë një femër tjetër. Kam luftuar për këtë çmim sepse asgjë e mirë nuk vjen pa luftuar”, u shpreh Ermela pas fitores.“Nedës i trembesha më shumë në këtë lojë sepse mënyra se si i mendonte
A_b_i 03.04.2011 0 1802

Në atë moment, ai nuk mund të kishte imagjinuar kurrë se ishte duke blerë një pikturë të mjeshtrit Paul Cezanne, e humbur prej kohësh dhe me një vlerë prej 40 milion eurosh në treg.Siç shpjegoi anglezi, në të vërtetë ai mendonte që pikturën t’a hiqte dhe h
A_b_i 03.04.2011 0 1743

Diku ishin 2 shok që duheshin aq shume saqë mund te sakrifikonin gjithçka per njeri tjetrin. Ishin njohur gjatë studimeve e kishin qëndruar në te njëjtën shtëpi. Njeri prej tyre dukej si më kurnac, kurse tjetri shume bujar.   Vjen nje ditë që shokut kurnac
A_b_i 05.03.2011 2 2391

Femrat e reja janë duke u bërë gjithnjë e më shumë e varur nga mediat sociale dhe kontrollin mbi rrjetet e tyre sociale, sipas një studimi të ri të lëshuar sot më parë nga Oksigjen Media dhe Lightspeed Kërkimit. Në fakt, më shumë se një e treta e grave të
A_b_i 18.09.2010 1 1947

Gjeografia e Femres: - Në moshën prej 18 deri në 20 vjeç femra është si Afrika - e egër, e bukur dhe me shumë zona misterioze dhe te pavizituara.- Midis 21 dhe 30 vjetësh femra është si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos për të pasurit.- Midis 31 d
doni 08.09.2014 0 3886

Shqipëria dhe Bosnja janë pranë plotësimit të kritereve teknike të nevojshme për liberalizimin e vizave.(UPDATE)   “Përgjithësisht pozitive janë vlerësimet e misioneve të ekspertëve dhe me të dhënat e deritanishme nga të dy vendet mund të themi se është
Era85 03.09.2010 0 1677

Video klipe te reja nga albumi me i ri Poni Fjala Ime Eshte Kenga
admin 09.09.2010 1 2784