Shikime

Rita Ora nxjerr videoklipin që bëri në Kosovë (Video)

Me ne fund nje  videoklip qe u be ne Kosove.  Rita Ora lanson videoklipin e saj me te ri ” Shine ya light”, nje nder videoklipet me te bukura te pare ndonjehere nga artistet shqiptare. Shtpy shkornjat blu mposht.

“Rita po vjen, Rita po vjen” keshtu fillon videoklipi i xhiruar ne Prishtine, ku nje djalosh u ben thirrje te gjitheve se ajo po vjen. Rita xhiroi videoklipin dhe tashme po i tregon botes vendlindjen e saj te bukur dhe njerezit me te mrekullueshem.

Gjate videoklipit Rita ben me duar shqiponjen dykrenare ku i tregon botes se ketu jetojne vetem shqiptare.

 

Ndiqni super videoklipin e Rites :

ermal-ipapar 28.10.2012 1 1056
Komente
Radhit pas: 
Për faqe:
 
Post info
ermal-ipapar
eri top sheqeri
28.10.2012 (2778 dite me pare)
Rekomandoj
Më të votuarat
0 votes
Veprimet
Kategoritë
Lajme Shqip (5 postimet)
Politik (5 postimet)
shendetesi (3 postimet)
Videos (1 postimet)