Post view

Rita Ora nxjerr videoklipin që bëri në Kosovë (Video)

Me ne fund nje  videoklip qe u be ne Kosove.  Rita Ora lanson videoklipin e saj me te ri ” Shine ya light”, nje nder videoklipet me te bukura te pare ndonjehere nga artistet shqiptare. Shtpy shkornjat blu mposht.

“Rita po vjen, Rita po vjen” keshtu fillon videoklipi i xhiruar ne Prishtine, ku nje djalosh u ben thirrje te gjitheve se ajo po vjen. Rita xhiroi videoklipin dhe tashme po i tregon botes vendlindjen e saj te bukur dhe njerezit me te mrekullueshem.

Gjate videoklipit Rita ben me duar shqiponjen dykrenare ku i tregon botes se ketu jetojne vetem shqiptare.

 

Ndiqni super videoklipin e Rites :

ermal-ipapar 28.10.2012 1 1382
Comments
Order by: 
Per page:
 
Post info
ermal-ipapar
eri top sheqeri
28.10.2012 (3532 days ago)
Rate
0 votes
Actions
Recommend
Categories
Lajme Shqip (5 posts)
Politik (5 posts)
shendetesi (3 posts)
Videos (1 posts)
Tags
Arbri është fituesi i edicionit të pestë të 'Big Brother Albania'. Djali nga Kosova mori më shumë vota nga publiku se Liami Bashkimit Evropian Ish-kryeministri Fatos Nano ka bashkëbiseduar madje ka bërë edhe batuta me kryeministrin dhe kryetarin e PD-së Berisha mbrëmjen e së hënës. Një kontingjent prej 250 ushtarë të batalionit rezervë të KFOR-it Nokia nxjerr telefon me kamer 41 megapixel Papunësia në Eurozonë arriti një rekord të ri në muajin mars Parlamenti i Maqedonisë me 85 vota pro miratoi Deklaratën për afirmimin e strategjisë së vendit për anëtarësim në NATO të propozuar nga mazhoranca. Partia Aleanca Demokratike (PAD) ka propozuar ditën e shtunë Neritan Cekën për postin e Presidentit të Republikës. Prodhuesi i makinave “Lamborghini” ka prezantuar në Pekin modelin e ri URUS Për shumëkënd "Fyma e Re demokratike" është një emër jo shumë modern. Por Qeveria greke pritet të marrë së shpejti një vendim të rëndësishëm që lehtëson procedurat e minoritarëve grekë nga Shqipëria për marrjen e nënshtetësisë greke. Rona Nishliu regjistroi rezultatin më të mirë në historinë e pjesëmarrjeve shqiptare në “Eurovision” Shpiket vaksina kundër shëndoshjes Tre vjet pas kthimit në Departamentin e Shtetit në një takim zyrtar me Sekretaren Amerikane të Shtetit Hillary Clinton i cili u rendit i dyti. "Jemi te dy fitues!" i kushtoi rëndësi dy këngëve më të klikuara të momentit në internet ishin fjalët e para të Arbrit pas fitores. kryeministri Sali Berisha ia ka dalë të realizojë një prej qëllimeve të këtij takimi. Qëllim kurse 450 ushtarë të tjerë pritet të mbërrijnë në Kosovë në d me ushtarë gjermanë