H

Hashashmenja

"Me bo vipin kur sma din tipin.....mos ma bej gangsterin kur sma din karakterin"

Veprimet
Foto Album
Info te pergjithshme
Full Name
Shteti
Albania
Gjinia
Femer
Mosha
24
Qyteti
Burreli
Kërkoj
Mashkull
norma e profilit
0 votes
Pershkrimi
Bosh
Timeline
Gjith postimet
04.09.2015
baby56 shkroi Hashashmenja
Përshëndetje,
Emri im është Miss Rita, ju lutem
më kontaktoni në email time
bye.)ritaben444@hotmail.com)(ritaben444(AT)hotmail.(com)

Hello,
my name is Miss Rita, please
contact me at my email
bye.)ritaben444@hotmail.com)(ritaben444(AT)hotmail.(com)
04.09.2015 0 likes 0 comments 0 comments
17.02.2013
Hashashmenja tani eshte mik me toni_84
toni_84
pershendetje te gjithve ne chat qe jeni kam dehsire nji vajze te sinqert dhe serioze per lidhje vetem zdu me hup kohe palidhje.
17.02.2013 0 likes 0 comments 0 comments
Hashashmenja tani eshte mik me meti_king
meti_king
i mire edhe shum i fort nga mbrenda
17.02.2013 0 likes 0 comments 0 comments
12.02.2013
Hashashmenja të reja të shtuar foto
12.02.2013 0 likes 0 comments 0 comments
Hashashmenja tani eshte mik me BeSoOo
12.02.2013 0 likes 0 comments 0 comments
11.01.2013
Anna shkroi Hashashmenja
O jetmira o grifsh....sa kinge jwe bo mi amon ishe zon me Elsin?amon a fillovwe prap tu rrejt cunat mi?
11.01.2013 0 likes 0 comments 0 comments
Anna shkroi Hashashmenja
si tkishte perjashtu klea ty mi?mvjen keq miiiii
11.01.2013 0 likes 0 comments 0 comments
25.12.2012
Hashashmenja tani eshte mik me muja
muja
vere ebukur ukendaqemmmmmmmmmmmm
25.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments
Anna shkroi Hashashmenja
ku tkom moj jetmira si tkommmmm
25.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments
18.12.2012
Hashashmenja tani eshte mik me Djalprizreni
Djalprizreni
Endrroja te te njihja dhe te njoha, endrrova te te doja dhe te dashurova, endrrova te me doje por mbeti vetem enderr :( ,,,
18.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments