Anëtar
Thjesht
Radhit pas: 
Për faqe:
Loka
off
S-a-r-a
Të gjithë duan të ndryshojnë botën, por askush nuk dëshiron të ndryshojë veten
Arlinda
Jeta eshte si nje monedhe! Ne njeren ane ndodhet dhimbja dhe ne anen tjeter lumturia. Ti mund te shohesh vetem njeren ane, por mos harro, edhe ana tjeter e ka rradhen e saj
Era85
Mos qaj nese dikush te ka lenduar......por qesh se ke hequr qafe dike qe s'te ka vleresuar....
Alba_00
Privilegji i jetes eshte te jesh vetvetja
ajla17
twinkle twinkle....little star...what a fucking bitch you are :P
erisa
MOS U MERZIT NESE TE TJERET FLASIN KEQ PER TY,PASI DHE BLETET SULMOJN LULEN ME TE BUKUR.
roberta11
single lady
Browse
Sipas gjinisë
 
Sipas moshës
 
Sipas Shtetit