People
Simple
Order by: 
Per page:
BESHA
bota eshte 3 dit:e djeshmja ka ik,e nesermja mund te mos vij,ndersa e sotmja eshte e jotja...prandaj jetoje ate sa me mir qe mundesh,...
amelia123
te gjithe thone se SHPRESA vdes e fundit imagjino ta kete vjerra emrin shpresa sdi te vdesi kurre
kukla
hee
Linda-B
berlin
Djalprizreni
Endrroja te te njihja dhe te njoha, endrrova te te doja dhe te dashurova, endrrova te me doje por mbeti vetem enderr :( ,,,
Boraa
Mos zgjidh njeriun me të bukur në botë . . . por njeriun që do ta bëj boten tënde më të bukur...!
Uesli
Life is to short to be serious
korcagirl
iM lIkE a BuTtErFlY...pReTtY tO c...BuT hArD tO cAtCh
engjell
engjell jam por mund te behem edhe djall.......KUJDES NGA ENGJELLI
katunarja
Me ne fund po realizoj endrren time.....................
erblini
ultro dr
rovena_rocks01
ckemi...per me shume detaje kontaktoni me mua
juljani
Nese te pyet dikush cka esht jeta......thuaj nje udhetim deri te vdekja... nese te pyet dikush cka esht vdekja.....thuaj nje mik qe s'mund te ik nga jeta... Nese te pyet dikush cka esht dashuria....thuaj nje dhurat nga perendia... Nese te pyet dikush cile
loreta20
jam e re ketu ...
Meriiiii
Pershendetjeeeeeeeeeee
Browse
By Sex
 
By Age
 
By Country