a

amelia123

te gjithe thone se SHPRESA vdes e fundit imagjino ta kete vjerra emrin shpresa sdi te vdesi kurre

Veprimet
Foto Album
Album Privat
 
Info te pergjithshme
Full Name
amelia 123
Shteti
Albania
Gjinia
Femer
Mosha
30
Qyteti
elbasan
Kërkoj
Mashkull
norma e profilit
5 votes
Pershkrimi

se di si mund te pershkruaj veten e vetmja gje qe di me siguri eshte qe pasyra nuk ia mbath vrapit kur i dal perpara..............................

Timeline
Gjith postimet
19.03.2015
ximil shkroi amelia123
amelia
19.03.2015 0 likes 0 comments 0 comments
ximil shkroi amelia123
amelia
19.03.2015 0 likes 0 comments 0 comments
21.01.2013
rino355 shkroi amelia123
nush te dua shum
21.01.2013 0 likes 0 comments 0 comments
17.12.2012
amelia123 tani eshte mik me imri
imri
Nji nate faqja pyet lotin :- o lot gjumin per se ma prish !! Loti i pafajshem i pergjigjet :-pyet zemren qe ta dish :(E jetoj jeten pa asnje shpres. Larg nga dikush qe shum e kam desht. Asgje ma per mua nuk ka mbet me vler, kur e di se at qe e dua sdo ta
17.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments
amelia123 tani eshte mik me toni_84
toni_84
pershendetje te gjithve ne chat qe jeni kam dehsire nji vajze te sinqert dhe serioze per lidhje vetem zdu me hup kohe palidhje.
17.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments
amelia123 tani eshte mik me xhimi
xhimi
Gezuar vittin 2013!!!!!!!!Fat e mbaresi ne familjet tuaja!!!!!!!!!!!!
17.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments
amelia123 tani eshte mik me zymberi
17.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments
16.12.2012
amelia123 tani eshte mik me CRISTJANX
CRISTJANX
Nese prej meje mendja s'te hiqet, Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
16.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments
amelia123 tani eshte mik me syrivezhgues
syrivezhgues
U lodha duke pare Dike qe sme shikon U lodha duke dashur dike qe sme do U lodha nga dashuria ku gjithmone gabova. . . (Zoti krijoi mashkullin ne fillim ,,por kur e pa aq te lumtur vete krijoi femren qe ti nxinte jeten.......hahaha:P}
16.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments
amelia123 tani eshte mik me antonjo25
16.12.2012 0 likes 0 comments 0 comments