Albalove.com is a Social Community-WebsiteAlbalove.com is a Social Community-WebsiteAlbalove.com is a Social Community-Website

Outline
03:25
Get tickets for Dua Lipa's Studio 2054
02.11.2020
ska komente
3
14:25
04:59
03:43
02.11.2020
ska komente
0
29.10.2020
ska komente
0
03:51
02:25
03:10
Video te Hueja
11.10.2020
ska komente
0
04:23
http://www.facebook.com/damarrbesk
03.07.2016
1 komente
26
24.05.2015
ska komente
0
24.05.2015
ska komente
0
03:20
Publisher: OnAri Music https://www.facebook.com/OnAirMusicGold AG FB: https://www.facebook.com/GoldAG.LegendUn per ju do t'rri te tretemas sa qiri te mos mbetemte venitem t'digjem dotkete deshire e ka…
15.10.2014
1 komente
0
04:09
14.10.2014
ska komente
3
03:51
Music Video of Enca performing "A Po T'Pelqen " (2014) Contact : encamusic@hotmail.comFacebook : http://www.facebook.com/encamusicInstagram : http://www.instagram.com/encahaxhiaTwitter : http://w…
20.09.2014
ska komente
0
03:36
Latest music video from Anjeza Shahini.Video produced by Entermedia.Music Production: MarioLyric: BigBastaStyling: Lia StubllaMake up artist: Besa Koreografia: Majlajdo Gala
10.09.2014
ska komente
2
- Jetoje cdo cast te jetes si te ishte i fundit.- Mes reales dhe ireales ka nje dere, dhe ajo dere jemi ne.- Vetem kush nuk e njeh dhimbjen mund te qeshe me ate qe vuan- Nese per te jetuar duhet te perulesh, atehere cohu dhe vdis.- Dyshimet ti krijon lirira.- Kur te mesosh te mos e vrasesh mendjen p…
08.09.2014
2 komente
1
Gjeografia e Femres: - Në moshën prej 18 deri në 20 vjeç femra është si Afrika - e egër, e bukur dhe me shumë zona misterioze dhe te pavizituara.- Midis 21 dhe 30 vjetësh femra është si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos për të pasurit.- Midis 31 dhe 35 vjetësh femra është si India - sensual…
08.09.2014
ska komente
3
03:21
05:41
21.07.2014
ska komente
0
04:30
Music by : Kujtim BaliliLyric : Armand TrebickaArrangement : Enis MullajAudio Production : "MUZA" House RecordingVideo : VideoArt
20.07.2014
ska komente
0
04:02
03:10
15.05.2014
ska komente
0
04:04
AlbatradePlus (c)
06.05.2014
ska komente
0
03:43
,Skivi feat. Mimoza Shkodra & Nora Istrefi - Na - ( Official Music Video
31.03.2014
ska komente
0
05:18
THE VIBE GUIDE • Your guide to the latest music trends.http://thevibeguide.net/http://facebook.com/thevibeguide http://twitter.com/TheVibeGuidehttp://soundcloud.com/thevibeguide Support:https://soundc…
30.03.2014
ska komente
0
Foto Publik
Top
Newsletter
Regjistrohu tani në newsletter albalove.com - Alba Love për të marrë lajme, ndryshime, fotot e anëtarëve të lartë të vlerësuarat, reagime dhe këshilla në e-mailin tuaj.