Shokët anëtarët
Thjesht
Radhit pas: 
Për faqe:
S-a-r-a
Të gjithë duan të ndryshojnë botën, por askush nuk dëshiron të ndryshojë veten
loli_065
Dhe kudo qe fluturoj Ne çdo vend e ne çdo an Njikyt vend kurr se harroj Jam krenar qe jam SHKODRAN
A_b_i
Esperienca është Mësuesi më i veshtire , Në fillim të bën provimin , Pastaj të shpjegon mësimin..
ajla17
twinkle twinkle....little star...what a fucking bitch you are :P
roberta11
single lady
amelia123
te gjithe thone se SHPRESA vdes e fundit imagjino ta kete vjerra emrin shpresa sdi te vdesi kurre
A---D---A
Ama, ama follemente, ama piu che puoi, e se ti dicono che e peccato, ama il tuo peccato e sarai innocente...!!!
Uesli
Life is to short to be serious
Diitaa
Hi GuYs :). .. '' :D
Dany_Sweet
weee sa kohe pa hyre ne kte faqe
Kume
` Merre zemren tem Si simbol t`dashuris Ruje qysh ta kom rujt un Per hir t`perendis `
Katerina
Miqtë i zgjedhim sipas pamjes, të njohurit sipas karakterit, ndërsa armiqtë sipas mençurisë.
linaa
Lina
Shoqeria
Profili ajla17 eshte redaktuar
05.02.2016 18:15
Profili ajla17 ka pranuar nje kerkese mik nga tanifier
05.02.2016 18:12
Profili ajla17 ka pranuar nje kerkese mik nga fabiani
05.02.2016 18:12
Profili ajla17 ka pranuar nje kerkese mik nga tiku
05.02.2016 18:12
Profili ajla17 ka pranuar nje kerkese mik nga negoo
05.02.2016 18:12
Profili ajla17 ka pranuar nje kerkese mik nga Alba_00
05.02.2016 18:12
Profili ajla17 ka pranuar nje kerkese mik nga whatsapp-TR
05.02.2016 18:12
Profili ajla17 ka pranuar nje kerkese mik nga Kreshnik
05.02.2016 18:12
Profili ajla17 ka pranuar nje kerkese mik nga Xhuliano18
05.02.2016 18:12
Profili ajla17 ka pranuar nje kerkese mik nga djali-skype
05.02.2016 18:12