Friends
Simple
Order by: 
Per page:
Era85
Mos qaj nese dikush te ka lenduar......por qesh se ke hequr qafe dike qe s'te ka vleresuar....
eduana
******ju**pershendes**gjithve*****
sonila
hi everyone
Boraa
Mos zgjidh njeriun me të bukur në botë . . . por njeriun që do ta bëj boten tënde më të bukur...!
vilda
E gjith bota më fal lumturi por nuk më mjafton dhe ti e di sepse puthjen tënde ëndërroj dhe vec ty të dashuroj.... e kuptove.. të dua shum
Diitaa
Hi GuYs :). .. '' :D
BESHA
bota eshte 3 dit:e djeshmja ka ik,e nesermja mund te mos vij,ndersa e sotmja eshte e jotja...prandaj jetoje ate sa me mir qe mundesh,...
Kume
` Merre zemren tem Si simbol t`dashuris Ruje qysh ta kom rujt un Per hir t`perendis `
Friends Activity
Empty