Shokët anëtarët
Thjesht
Radhit pas: 
Për faqe:
ridi
nese kemi dicka qe na bashkon ai eshte komunikimi ndaj tregoni respekt dhe seriozitet albalove ska me mire
JooNI
hajde bojna muhabet
CRISTJANX
Nese prej meje mendja s'te hiqet, Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
erblini
ultro dr
kristian93
nje dit do e gjej dashurn e vertet,.,.,.
rasim
Nese krejt ta kthejn shpinen , mos e qit asni pik lot , Qoje kryt nalt , mos harro qe nalt ka ZOT
Liridonii
hello
bukuroshi_gl
pershendetje gjithve
Shoqeria
Profili kureshtari eshte redaktuar
05.02.2018 00:34
04.07.2016 11:29
Profili fiorentino ka pranuar nje kerkese mik nga anxhia
29.06.2016 12:09
Profili ermalstafa ka pranuar nje kerkese mik nga aninja
02.02.2014 14:58
Profili liana eshte vleresua nga ermalstafa
24.01.2014 17:59
Profili kureshtari eshte redaktuar
26.11.2013 22:57
guiza's foto u vlerësua nga ermalstafa
21.10.2013 13:45
Profili ermalstafa ka pranuar nje kerkese mik nga fio18
21.10.2013 13:39
Profili ermalstafa ka pranuar nje kerkese mik nga fio18
21.10.2013 13:39
Profili Emma eshte vleresua nga alesiogr
03.07.2013 11:47