Friends
Simple
Order by: 
Per page:
kristo
erdhi albalov u prish dynjaja .cuna e goca i zu sevdaja. ne fidhim kerkes miqsije , perfundon me histori dashurie .sna merr gjumi asnje nate duke fol me goca ne chat. dhe ato qe jetojn ne maj te malit ,chatojn neper mjet celularit.....
t0ny123
Mendo një cast
eduana
******ju**pershendes**gjithve*****
sonila
hi everyone
jesuida
me do ,sme do ,e me plasi pi... mua se sme do ,mu me lusin ,ty ta fusin.. :)
Friends Activity
Empty