Foren  ›  Argëtim & zbavitje  ›  Pyetje Qesharake
 

fat ne fatkeqesi

Cka eshte fati ne fatkeqesi? -Te te shkele ambulanca! :D

Sa keq e qe ambulanca te con ne spital per te te ndihmuar.

Fat i trisht

sishte fati ket her me mu,po nuk ishte as me ty

pikerisht tashi qe u miqsum na ndan ne te dy

sisht shpirt fati nga ana jone

nuk e di se kush e mallkoi dashurin ton

na ndan edhe te dy ikem pa dhen asnje shpjegim

cti besh mizoris se ksaj bote qe mlargoi shpirtin tim

eh moj jet e shkret jet jet me probleme

pse i madhi zot dashurin ton e shembe

pse pikerisht tashi u zum un edhe ti

pse pikerisht kur un per ty ndjej shum dashuri

pse zemra ime luan me ndjenjat e nje femre

pse ti jet tallesh me rrahjet e nje zemre]

pse buza jote dikend tjeter po puth sonte

pse mtradhtove pse vall n uk po e kuptoj

vec tdish nje gje se ajo ma shum se un sdo te tdashuroj(tpanjohurisht)

Hello my name is cyntia in search of a nice one who understands love as trust and faith rather seeing it as a way of fun but a matured one with good scence of humor a honest one.after reading little about you  i derive interest please contact me with this address
(cyntiababy21@ /y a h o o ;c o m) i believe we can start from here awaiting your urgent reply so i can send pictures for further introductions
but the problem is that i don't visit here always so i we like you to send me mail direct to my box so that from there i can get your email and write you back. Kisses as i wait cyntia.
 ////////////
Hello emri im është cyntia në kërkim të një të bukur që e kupton dashurinë si besim dhe besimi në vend duke parë atë si një mënyrë për të fun por një pjekur me Scence të mirë të humorit a one.after ndershëm lexuar pak për ty unë nxjerrin interes ju lutem kontaktoni me mua me këtë adresë
(Cyntiababy21@yahoo.com) Unë besoj se ne mund të fillojë nga këtu në pritje të përgjigjes tuaj urgjente kështu që unë mund të dërgoni fotot për Paraqitjet tjera
por problemi është se unë nuk kam vizituar këtu kështu që unë gjithmonë ne dëshironim që ju të dërgoni me postë të drejtpërdrejtë në kutinë time kështu që nga aty mund të merrni email-it tuaj dhe shkruani ju prapa. Puthje si i presin cyntia.