albalove,kritkie
 
Cito · 07.12.2011 · 0 njerez e pelqejne ·
 
<p>Pse nuk ka shume tema ketu sic ka ne forume te tjera,poezite jane te bukura dhe me pelqejn.Por duhet qe te krijojme sa me shume tema qe te shtohen anetare te rinj.</p>
Cito · 08.12.2011 · 0 njerez e pelqejne ·
 
<p>Eshte shume e vertete,mbasi nuk hapin tema te reja,qe te behet edhe kjo nje forum i popullarizuar sic jane shume te tjere.</p>
Cito · 20.10.2012 · 0 njerez e pelqejne ·
 
<p><strong>Eshte e leht te gjykosh gabimet e<br />te tjerve, e veshtir ti dallosh te<br />tuat ! <br />Eshte e lehte te lendosh dike<br />qe do, e veshtir te sherosh<br />... plaget ! <br />Eshte e lehte te vendosesh<br />regulla, e veshtir ti zbatosh ! <br />E<br />lehte te flasesh per drejtesi, e<br />veshtir ti praktikosh ! <br />E lehte te<br />thuash po, e veshtir eshte te</strong><strong>mbash premtimin ! <br />Dashuria<br />eshte si nje cikel . . . <br />Kur do dike<br />lendohesh. <br />Kur lendohesh urren.<br />Kur urren perpiqesh te harosh.<br />Kur perpiqesh te harosh fillon te<br />te marre malli . Dhe kur fillon te te<br />mare malli fillon te duash serish....S.S</strong></p>
Cito · 20.10.2012 · 0 njerez e pelqejne ·
 
<p>Do vije nje dite,kur do mbetesh vetem<br />Do harrosh gezimet dhe do mallkosh jeten<br />Do vije nje dite,do te therrasesh emrin tim<br />Por une sdo jem aty dhe askush sdo te vuaje per ty<br />Do vije nje dite,do me kujtosh ne jete<br />Se jo cdo njeri dashuron vertet. . .!!♥</p>
Cito · 20.10.2012 · 0 njerez e pelqejne ·
 
<p>Mos u kthe te une me premtime e fjale kota<br />Dicka qe njehere e humb kurre me s'eshte e jotja<br />Dikur ishim bashke, tani zemrat tona i ke nda<br />Mos me dil para syve se s'du as me t'pa<br />Ti thjeshte si njeri jeton por ti s'ke vlera<br />Mendove se do te ...lus si te luta heret tjera <br />Me ky ligj s'ekziston te une <br />Kur ta humbesh nje gje, ja di vleren me shume<br />Tani dija vleren dashurise qe ke pas dikur<br />Kujto kohen e kujtimeve qe s'do kthehen kurre!!!!</p>
Cito · 20.10.2012 · 0 njerez e pelqejne ·
 
<p><strong><strong><strong>Ndoshta bota do te permbyset se di c'do te ndodh...ndoshta do vdes une,ndoshta ti ,ndoshta do vdesim te dy...Ndoshta jeta<br />gjithmone do te na ndaj … por edhe pse te<br />ndar dashuria per ty,gjall do te me mbaj...<br />Ndoshta ti je e kunderta ime,por dashuria nuk njeh paragjykime.. Ndoshta dikush tjeter ne zemren tende qendron,, por kot nuk thon:<br />Njeriu me shpresa jeton «✰ <span style="color:#FF0000;">FOREVER</span> ✰»</strong></strong></strong></p>