Shfleto Video prej albumit "03.07.2016 (2)"
Komente
Radhit pas: 
Për faqe:
 
  • Ende nuk ka komente
Autori Videove
Arlinda
Jeta eshte si nje monedhe! Ne njeren ane ndodhet dhimbja dhe ne anen tjeter lumturia. Ti mund te shohesh vetem njeren ane, por mos harro, edhe ana tjeter e ka rradhen e saj
Album info
Vendi
struge
Pershkrimi
nuk di cfar te them
Data
03.07.2016 (1430 dite me pare)